Radan v leteckom priemysle

Pri výrobe dielov pre obranu, civilné letectvo a kozmický výskum sa vyžaduje najvyššia kvalita výrobkov spĺňajúca najprísnejšie normy. Software Radan ponúka pre tento priemysel celkové riešenie s presnou a  efektívnou výrobou komponentov od návrhu až po výrobu.

 

Radan zabezpečuje 2D a 3D navrhovanie, dierovanie, profilovanie, ohýbanie a nadštandardné rozmiestnenie dielov na plechovej tabuli.

V systéme Radan sú diely lietadla navrhnuté. Pri vývoji a výrobe je snahou znížiť náklady a čas spojený s výrobou. Diely sú často vyrábané z veľmi drahých a tvrdých materiálov ako je napríklad titan, takže prípadné chyby vo výrobe sú veľmi nákladné. Radan umožňuje výrobcom vytvárať diely ekonomicky, s maximálnym využitím materiálu a spolu s produktívnou výrobou dochádza k významným úsporám nákladov.Novinky

Edgecam 2018 R2 CZ

Máme pro Vás novou verzi Edgecam 2018 R2 v české lokalizaci! Tato verze přináší jako vždy spoustu novinek a vylepšení, takže věříme, že se Vám s ní bude dobře pracovat! Instalaci stahujte na Zákaznickém portále NEXNET, a.s. V případě potřeby kontaktuje technickou podporu na bezplatné line 800 876 088. .

 

Výpadek pevných linek

Vážení zákazníci, omlouváme se, že de 31. 5. 2018 nebudou dostupné pevné linky a to včetně Zelené linky technické podpory. Tento výpadek je z důvodu servisích prací na rozvodné síti E.ON. Pro požadavky na technickou podporu využijte prosím tickety na portále eSupport. Děkujeme za pochopení a omlouváme se za případné komplikace. .

 

Specialista CAD/CAM

V souvislosti s plánem rozvoje společnosti NEXNET, a.s. hledáme pracovníka na pozici Specialista CAD/CAM software. Budete pracovat v našem týmu technické podpory ve Zlíně.

 

Akcie a veľtrhy

MEDZINÁRODNÝ STROJÁRSKY VEĽTRH 2019


21.05. - 24.05.2019
MSV Nitra 2019

Pavilón M2, stánok 36
 

Software zdarma

Získajťe CAD/CAM software zdarma.

 Zdieľať:

  • Delicious icon
  • Digg icon
  • Reddit icon
  • StumbleUpon icon